Що Повинен Знати Junior Front-end Розробник В 2021 Році ?️

А головне — читати проблему та пропонувати рішення клієнтам, які звернуться ще не раз, як до професіонала. Плюс, навчитеся працювати з сервісами перевірки продуктивності. Такими як KeyCDN Speed ​​Test (слідкує за впливом коду на завантаження сайту), Google PageSpeed ​​Insights та іншими. Якщо в чистому HTML ми робили блок, то в CSS додаємо йому різноманітності. Подивіться, як CSS змінює представлення сайту користувачеві. Нмп, для девелопера, гуляти мiж беком та фронтом — то таке собi, бо вони ну дуже рiзнi за техн.

що повинен вміти frontend engineer

Необхідні навички відрізняються залежно від посади та проекту, над яким працює розробник. Деяким компаніям підходять початківці, ознайомлені з основами розробки, але здатні вміло використовувати свої знання на практиці. Інші шукають справжніх спеціалістів «єдинорогів», рідкісного виду розробників інтерфейсу, які також дуже добре розробляють і UI та UX-дизайн.

Обговорюють Зараз

JQuery – JS-бібліотека, яка спрощує написання та скорочує кількість коду, необхідну для взаємодії JavaScript та HTML. CSS (абревіатура cascading type sheets) – це мова стилів сторінки, яка формує логічно правильний зовнішній макет сайту або сторінки, робить його візуально красивою. Щоб презентувати клієнту готовий продукт, а не сире рішення, розробник використовує тестування та налаштування. Для розвитку, звiсно, треба все потицяти, щоб не помилитися з вибором основного напрямку.

що повинен вміти frontend engineer

Грамотний frontend developer повинен розуміти, як працюють фреймворки JavaScript, CSS, як користуватися препроцесорами, розумітися на особливостях юніт-тестування, різних технологіях бекенда. Працювати в команді, підказувати дизайнерам та менеджерам найкраще рішення продукту — підвищити свої можливості серед оточуючих, здобути більше авторитету. Тепер ви не тільки кодувальник, а й фахівець, який працює на продукт та для продукту.

Які Потрібно Вивчати Frontend Мови Програмування

Завдання Junior Front-End розробника – створити видиму частину веб-сайту таким чином, щоб точно передати задум веб-дизайнера та дати користувачам можливість взаємодіяти з веб-сторінкою. Також фронтендеру важливо налаштувати клієнтську частину, щоб вона правильно взаємодіяла з бекендом та базою даних, сторонніми надбудовами та всілякими сервісами. Перевагами напряму є дуже велике ком’юніті, тому будь-які питання можна вирішити за допомогою stack overflow, наявність великої кількості бібліотек/фреймворків, які набагато поліпшують роботу. Щодо недоліків – розвиток напряму настільки швидкий, що не встигаєш прослідкувати за всіма новими тенденціями, наявність великої кількості бібліотек не завжди дає можливість вирішити певні проблеми, – говорить Андрій.

  • Це головні вороги сайтів — код Javascript та стилі CSS з помилками.
  • Якщо ви читаєте цю статтю, напевно вам теж спадало на думку поповнити ряди front-end розробників.
  • Просто вчити й слухати подкасти чи дивитися відео недостатньо.
  • Якщо ви підготуєте резюме англійською мовою, це буде солідним плюсом в очах роботодавця, так як вже “з порогу” ви показуєте, що англійської ви не цураєтеся і готові до її застосування в роботі.
  • Особливо коли в команді немає окремого фахівця для цих завдань — тестувальника.
  • Незалежно від вашого досвіду, уміння створювати ефективні алгоритми – невід’ємна навичка для програміста.

Звісно, це не буде Senior за три місяці, як дехто обіцяє, але отримати базу в такі терміни реально. Я тут дуже люблю проводити аналогію з інструментами теслі. Так, є люди, які навчилися забивати цвяхи молотком, і вони намагаються розв’язати всі завдання за допомогою молотка. Вони не розуміють, що таке дерево, які існують породи дерева, чому дерево реагує тим чи іншим чином на якісь фізичні впливи.

З Чого Почати, Щоб Стати Крутим Front-end Розробником?радять Сеніори

Цього дійсно часто не вистачає розробникам-початківцям. Навіть якщо з якимось тегом ви помилилися, хід ваших думок дасть роботодавцю зрозуміти, що ви маєте розуміння того, що від вас вимагається. Новачку корисно вміти робити й те й інше, щоб вибирати залежно frontend engineer від наявності (відсутності) часу. Почати створювати проект “з чистого аркуша” і витратити на створення основ десяток годин – відмінна практика для новачка, якщо терміни не горять. Це далеко не повний перелік фреймворків, які слід знати хоча б в основах.

Як тільки ці навички використовуються для вирішення бізнес-орієнтованих завдань, з’являється компетенція. Frontend розробник https://wizardsdev.com/ пише код для зовнішньої частини сайту. Робота спеціаліста – не просто верстка, а більш глобальні завдання.

Що Повинен Знати Досвідчений Фронтенд-розробник?

Адже в бібліотеках містяться плагіни та розширення, завдяки яким можна додавати готові елементи до проекту. Кожен проект над яким працює розробник, потребує умінь роботи з певними фреймворками. Знання самої мови — це одне, але вміння працювати з фреймворками — це додаткова навичка, і без неї ви не зможете створити якісний проект для клієнта. Найпопулярнішими фреймворками є Angular, React і Vue.js і ознайомлення з одним із них це великий плюс.

Перший варіант принесе успіх тільки при наявності великої самодисципліни, адже ви підзвітні тільки собі. Такий варіант підійде тим, хто дійсно горить програмуванням, закоханий у фронтенд-стихію і має достатній запас часового ресурсу для навчання. Фактично, це все, що повинен знати junior frontend розробник на початковому етапі. Важливо також не просто ознайомитися з інформацією, а відразу ж застосовувати всі знання на практиці. Чим більше практики, тим швидше отримаєте результат.

Завдання Frontend Розробки

Якщо сюди додати велику конкуренцію за місце фронтенд-джуна, картина стає ще сумніше. Велика кількість практики — те, що потрібно будь-якому розробнику, котрий вивчає FrontEnd з нуля. Практика дозволяє краще зрозуміти і засвоїти вивчений матеріал, а також сприяє розвитку ваших навичок написання коду. Намагайтеся приділяти цьому мінімум 2 години кожний день для гарного результату. Що стосується підвищення рівня кваліфікації з позиції junior до senior – в перших двох випадках шанси стати синьйором і / або тім-лідом практично однакові, все залежить від вашої завзятості рости і вчитися. У третьому випадку вам може знадобиться трохи більше часу, адже змінивши напрямок, ви можете зістрибнути з позиції senior frontend на junior backend.

Але спочатку доведеться пожертвувати активністю, щоб виконати дійсно круту роботу. Завдання фронтенд розробника — зробити так, щоб продукт його компанії відображався однаково на всіх платформах. Імовірно, ви багато разів чули про важливість англійської мови, та, можливо, добре нею володієте. Але це дійсно необхідно, особливо зі зростанням рівня компетенції, адже тоді в розробника збільшується відповідальність і дедалі більше доводиться розв’язувати високорівневі задачі. Відповідно, комунікації з бізнесом і командами стає більше і професійне володіння англійською є життєво необхідним. Основна риса, яка дозволяє сьогодні стати розробником — це посидючість.

що повинен вміти frontend engineer

Незалежно від того, де користувач його відкриє – на телефоні, планшеті чи великому телевізорі – сайт повинен всюди однаково добре відображатись. Все більше користувачів використовують різні мобільні пристрої для перегляду сайтів, тому розробникам просто необхідні навички адаптивного дизайну та знання того, як перетворити веб-сайт із респонсивного на адаптивний. Головними компонентами сайту є HTML, що забезпечує структуру веб-сторінки, та CSS, що використовується для стилізації візуального макета сайту. За допомогою лише HTML та CSS інструментів можна створити простий веб-сайт та програми. Однак, щоб зробити сайт інтерактивним, потрібні ще і знання JavaScript. Для адаптації сайту під сучасні вимоги претендент має бути в курсі останніх нововведень у світі IT.

This entry was posted in IT Вакансії. Bookmark the permalink.

Comments are closed.